Ptejse.cz - Logo Máš otázku? Ptej se! Znáš odpověď? Odpověz!

Položení otázky

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se!

znaků zbývá

Přihlášení

  Zapoměl(a) jsi login nebo heslo?
Login:
Heslo:
Pamatovat si přihlašovací údaje
Přihlásit pomocí facebooku  

TOP 10 uživatelé

50232
28697
26094
24536
24105
22653
20313
19152
15944
12565

VíceRSS kanály       rss

Sleduj nové otazky

Sleduj náš blog

Add to Google

Přidej na Seznam

Avatar
Level 2

Reklamace služeb - autoškola?

ahoj, nevíte jestli se dají reklamovat kurzy v autoškole? Dělám autoškolu u Dopravního podniku v našem městě. Chybí mi ještě jedny jízdy. Jde o to, že už měsíc jsem nebyl na jízdách. A autoškolu jsem zahájil myslím začátkem července. Celé to zdržuje jeden kluk, který nemá čas a ještě stále dodělává jízdy a k závěrečným zkouškám nás chce přihlásit autoškola až všichni odjezdíme (všichni z kurzu), že nás tam nepošle jen pár.
Je nějaká možnost reklamace? Trvá to už dlouho a měsíc mě teď nechali čekat. Docela bych bral peníze zpět a šel si to udělat od začátku do soukromý firmy.
Díky za rady.

ps: dvakrát jsem u jízd dostal pohlavek a učitel měl rasistické nadávky na okolí a choval se jako prase, mám to nějak řešitOdesláno uživatelem miko
Do kategorie Obchodní právo 13. října 2008, 22:30:37

(hodnocení celkem: 0 | počet: 0 x | tvé hodnocení: ) Hodnotit další >>

 
Pro vložení odpovědi se musíš přihlásit a nebo zaregistrovat zde.Přihlásit pomocí facebooku
             

 

Odpovědi (4), počet zhlédnutí 3220

Avatar
Level 2

No, tak dostat pohlavek v autoškola, od cizího prasete, tak to bych ho z toho auta asi vykopnul... Myslim že kdybys to hnal trochu víš a třeba sehnal více nespokojených, tak by se s tím něco dalo udělat. Navíc, nikdo nemá rád když se o něm mluví jako o špatné firmě nebo instituci... Ale já bych si rozhodně domluvil schůzku s nějakým nadřízeným a dost ostře mu řekl, že jsem si tu autoškolu nezaplatil proto, abych čekal na někoho kdo se neúčastní jízd a ještě aby mě někdo fyzicky napadal...

No a samozřejmě nejdřív bych tomu všemu předcházel tak, že bych si o tý autoškole něco zjistil od známých a kamarádů... Já se přihlásil do autoškoly, kde bylo několik mých kamarádů spokojených a já byl nakonec taky spokojen, takže tak... :)

 

SULiik 14. října 2008, 14:45:32
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 6

Myslím jsi že to nejde reklamovat... Protože v žádné autoškole ti neřeknou že jí dodělas za 3 měsíce. Tím jsou chránění aby právě nikdo nemohl napadat jejich praktyky.S tím pohlavkem bych to nějak neřešil. Pokud jsi se teda nepraštil čelem o volant a nerozbil jsi si usta? To že se učitel chová jako prase stím taky nic neudělas. No možná jo mohl by jsi říct v te autoškole že sním už nechces jezdit.Pak by ti přiřadili jineho ale klidně by se ti mohlo stát že budeš čekat ještě více než doposud.

 

Maverik 14. října 2008, 8:31:21
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 7

na instruktora můžeš podat tak maximálně stížnost... Nevím, zda je možné reklamovat služby. Na druhou stranu, měl by k vám být veden idividuální přístup. Pokud ten kluk není připravenej na testy tak vás ostatní by k nim měli normálně připustit... Reklamace asi možná nebude... Ale jak říkám, jistá si tím nejsem.

 

Gollumek.88 13. října 2008, 23:24:58
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 5

No co se týče pohlavku, jestli si s nímjel sám bude to tvrzení proti tvrzení, co se týče reklamace služeb, myslím že by to možné bylo, ale jen v případě, že někde budeš mít od nich papír, popřípadě budou někde v nějakých letácích atd uvádět, že autoškolu budeš mít hotovou za tolik a tolik dní, jinak asi těžko budeš něco uplatňovat. Jednoduše si myslím že by Ti řekli že ještě nejseš připravenej a že Tě ke zkouškám ještě nepustěj.

 

Archicz 13. října 2008, 22:52:21
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 


Poslední tři otázky v kategorii Obchodní právo

jak odstoupit od kupní smlouvy vozu

(odeslaná do kategorie Obchodní právo 6. prosince 2010, 15:29:23 | počet odpovědí: 1)


Autorské poplatky

(odeslaná do kategorie Obchodní právo 12. února 2009, 1:26:19 | počet odpovědí: 4)


Zapsání s.r.o. pro cizince.

(odeslaná do kategorie Obchodní právo 19. prosince 2008, 18:27:49 | počet odpovědí: 1)