Ptejse.cz - Logo Máš otázku? Ptej se! Znáš odpověď? Odpověz!

Položení otázky

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se!

znaků zbývá

Přihlášení

  Zapoměl(a) jsi login nebo heslo?
Login:
Heslo:
Pamatovat si přihlašovací údaje
Přihlásit pomocí facebooku  

TOP 10 uživatelé

50232
28697
26094
24536
24105
22653
20313
19152
15944
12565

VíceRSS kanály       rss

Sleduj nové otazky

Sleduj náš blog

Add to Google

Přidej na Seznam

Odpověd na otázku: Reklamace služeb - autoškola?

ahoj, nevíte jestli se dají reklamovat kurzy v autoškole? Dělám autoškolu u Dopravního podniku v našem městě. Chybí mi ještě jedny jízdy. Jde o to, že už měsíc jsem nebyl na jízdách. A autoškolu jsem zahájil myslím začátkem července. Celé to zdržuje jeden kluk, který nemá čas a ještě stále dodělává jízdy a k závěrečným zkouškám nás chce přihlásit autoškola až všichni odjezdíme (všichni z kurzu), že nás tam nepošle jen pár.
Je nějaká možnost reklamace? Trvá to už dlouho a měsíc mě teď nechali čekat. Docela bych bral peníze zpět a šel si to udělat od začátku do soukromý firmy.
Díky za rady.

ps: dvakrát jsem u jízd dostal pohlavek a učitel měl rasistické nadávky na okolí a choval se jako prase, mám to nějak řešit


Odesláno uživatelem miko
Do kategorie Obchodní právo 13. října 2008, 22:30:37

Avatar
Level 2

No, tak dostat pohlavek v autoškola, od cizího prasete, tak to bych ho z toho auta asi vykopnul... Myslim že kdybys to hnal trochu víš a třeba sehnal více nespokojených, tak by se s tím něco dalo udělat. Navíc, nikdo nemá rád když se o něm mluví jako o špatné firmě nebo instituci... Ale já bych si rozhodně domluvil schůzku s nějakým nadřízeným a dost ostře mu řekl, že jsem si tu autoškolu nezaplatil proto, abych čekal na někoho kdo se neúčastní jízd a ještě aby mě někdo fyzicky napadal...

No a samozřejmě nejdřív bych tomu všemu předcházel tak, že bych si o tý autoškole něco zjistil od známých a kamarádů... Já se přihlásil do autoškoly, kde bylo několik mých kamarádů spokojených a já byl nakonec taky spokojen, takže tak... :)

 

SULiik 14. října 2008, 14:45:32
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)