Ptejse.cz - Logo Máš otázku? Ptej se! Znáš odpověď? Odpověz!

Položení otázky

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se!

znaků zbývá

Přihlášení

  Zapoměl(a) jsi login nebo heslo?
Login:
Heslo:
Pamatovat si přihlašovací údaje
Přihlásit pomocí facebooku  

TOP 10 uživatelé

50232
28697
26094
24536
24105
22653
20313
19152
15944
12565

VíceRSS kanály       rss

Sleduj nové otazky

Sleduj náš blog

Add to Google

Přidej na Seznam

Avatar
Level 7

A vláda padla!

Co si o tom myslíte? Ostuda ČR? Udělal to Paroubek schválně, když jsme teď v předsednictví? Je Paroubek idiot? Je idiot někdo jiný? Jak dlouho potrvá vládu "obnovit". Jaký je váš názor na věc?Odesláno uživatelem iHyik
Do kategorie Vláda 26. března 2009, 15:02:16

(hodnocení celkem: 4 | počet: 4 x | tvé hodnocení: ) Hodnotit další >>

 
Pro vložení odpovědi se musíš přihlásit a nebo zaregistrovat zde.Přihlásit pomocí facebooku
             

Nejlepší odpověď:

Avatar
Level 7

kdosi rekl: "... pada vlada, neco si prej" - ja bych si pral, abychom se uz dockali politiku, kteri nejsou zkaleni tim, ze vyrustali za komunistu.

Dnesni ceskou lokalni politiku bohuzel ovladaji:
- AROGANCE
- TOUHA PO MOCI
- NEVRAZIVOST K JINYM NAZORUM / LIDEM
- JIT PRES MRTVOLY "v zajmu naroda"

Uvedu par prikladu, ktere byly prave tak krasne obnazeny v poslednich dvou dnech pri padu vlady:

AROGANCE volajici do nebe... ale nemuzes se divit, vsichni byli vychovani v komunismu a po sametu jim narostla jeste vetsi chut po moci:

a) Paroubek - byt se da pochopit, ze se opozicni leader bude snazit svrhnout vladu, ale delat to za kazdou cenu a nehledet na levo na pravo, na narodni zajmy, na to ze zrovna predsedame EU, je proste hloupost, ale jemu jde az v prve rade o moc a konecne porazit Topolanka i ve snemovne. Paradoxem ovsem je, ze jej porazil hlasy "rebelu", "prebehliku"... tedy hlasu lidi, jez kritizoval on sam a ukazoval na podezreni z korupce. Ironie dokaze byt nekdy kruta :o)

b) Klaus - narcis na hrade ma stejnou motivaci, o tom zadna, ostatne on a jeho noshledi (Tlustoch, Bem...) si velice radi ohrali polovcicku a velice radi vyuzili sance a vlastne Paroubka zneuzili. Chudak Jirka - jeho prvni reakce byla poklesly a nervozni usmev. Kazdopadne i zde je opet motivace: ziskat moc a touha ukazat Topolankovi zac je toho loket.

c) Topolanek - asi nejsmutnejsi postava a ani on neudrzel nervy na uzde - ted nijak nechci komentovat jeho zpusob vladnuti v CR a proc vlasnte vlada padla, ale to, co vcera predvedl na pude EU se "proste nedela"... byt si myslim, ze mel Mirek zrejme pravdu, tak pokud ja ocekavam navstevu, jsem v postaveni, kdy mluvim za celou rodinu / firmu / EU, tak svemu hostovi pred tim nevzkazu, ze jeho prace je uplne o ho*ne. Je to znamka arogance, necitlivosti a ztraty diplomatickeho smysleni.

... ale takova uz je nase politika a ne nadarmo se rika, ze mame jen takovou vladu jakou si zaslouzime...

 

soulbringer 27. března 2009, 1:49:33
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

 
Reakce zadavatele otázky:

vyčerpávající ;o) děkuji všem 

Odpovědi (3), počet zhlédnutí 3395

Avatar
Level 7

Určitě to není dobrá vizitka naší země a nebyla by ani kdybychom nepředsedali EU. Prostě podobnými extempóre si reputaci moc nezvedneme. Pan Paroubek dělá podobné věci jenom schválně, je to jeho strategie, taktika a především je to vše mířené tak, aby se dostal k moci, což je jeho cíl a záměr ve všem, co dělá. Pan Paroubek není idiot - neoboť slovo "idiot" má velmi konkrétní význam, a kdyby byl idot, pak by to pro náš stát bylo jen velké plus. Bohužel je pan Paroubek vysoce inteligentní člověk (nikolv ve smyslu chování ale ve smyslu výšky IQ), ale zároveň s tkzv. komplexem nadřazenost (v podstatě forma komplexu méněcennosti). Tito lidé mají IQ obvykle velice vysoké, ale mají dojem, že musí být za každou cenu u moci, pokud se k ní dostanou mohou být velice nebezpeční.
Délka obnovy vlády bude záležet na tom, kdo jí bude sestavovat a posléze na tom, jaké pozice získají pánové Paroubek a Rath - tito dva se totiž budou snažit získat za každou cenu co nejdůležitější pozice a budou zlobit tak dlouho, dokud je nedostanou.

 

Hebrey 27. března 2009, 9:41:21
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 6

Konečně taky jednou dostali mocipáni přes prsty, mebo spíš po sebevědimí. Já si ale nemyslím, že právě teď byla ta nejvhodnější doba (předsednictví v EU). Paroubek prostě využil situace, která se mu nabídla. Nemyslím, že by nějaká jiná vláda u nás měla moc šancí zabodovat v současném stavu, kdy uměle vyvolaná krize rozeštvává lidi a zejména postižení se chytají jakékoliv možnosti to vládě vrátit. Paroubka ani Topolánka bych nenazíval idioty ale spíš vychytralými burany, kteří se neumějí vyjadřovat vzhledem ke svému postavení (o chování se raději nebudu šířit). Jenom prostě dokazují naši českou povahu: Když se dostanu ke korytu, tak z něho urvu, co nejvíc, dokud je co žrát.

 

mirek24 26. března 2009, 16:57:32
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 


Poslední tři otázky v kategorii Vláda

Co by jste doprali,nasemu narodu?

(odeslaná do kategorie Vláda 16. března 2011, 22:48:02 | počet odpovědí: 3)


Jan Masaryk,byla to vrazda?Dik

(odeslaná do kategorie Vláda 16. března 2011, 22:35:42 | počet odpovědí: 1)


Co se stane když země (např. ČR) vyhlásí státní Bankrot? Jakou roli bude mít MMF ?

(odeslaná do kategorie Vláda 13. prosince 2009, 22:21:21 | počet odpovědí: 1)