Ptejse.cz - Logo Máš otázku? Ptej se! Znáš odpověď? Odpověz!

Položení otázky

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se!

znaků zbývá

Přihlášení

  Zapoměl(a) jsi login nebo heslo?
Login:
Heslo:
Pamatovat si přihlašovací údaje
Přihlásit pomocí facebooku  

TOP 10 uživatelé

50232
28697
26094
24536
24105
22653
20313
19152
15944
12565

VíceRSS kanály       rss

Sleduj nové otazky

Sleduj náš blog

Add to Google

Přidej na Seznam

Avatar
Level 1

Jak jí říct, co k ní cítím, aniž bych ji neztratil?

Ahoj,
už fakt nevím, obracím se na Vás, návštěvníky zdejší stránky.

Mám opravdu rád jednu spolužačku, ale ona s jedním klukem "napůl" chodí. Chtějí být spolu, ale nejsou z nějakého neznámého důvodu. Moc si ani nepíšou.
Má ráda One Direction a fůrt mluví o tom, jak bude žít s Niallem, i když ví, že je to nereálné :D. Ale taky to může být příčina, nebýt s nikým.

Ale teď k mé otázce. Velice rád bych jí řekl, co k ní cítím ( SMS, Facebook a ostatní blbosti nepreferuju ), ale nechci ji ztratit. Obvykle, když holce řeknete, že ji milujete, ale ona to neopětuje, jsou z vás "kamarádi", které k sobě nepromluví.

Zkoušel jsem ji pozvat do cukrárny, do pizzerky, zajít s ní ven, ale nikdy neměla čas. Její sestra ji fůrt vyhání od PC, takže není v podstatě možnost si napsat ani na tom blbém Facebooku.
Ještě dodám, že nám oběma je 15. Po prázdninách nastupujeme do stejného města na školu, takže tam by se stykem taky nebyl problém. Jen už prostě nevím, co dělat.

Omlouvám se za takový sloh, ale je to opravdu zkrácené, jak nejvíc to šlo :DOdesláno uživatelem Hazza
Do kategorie Rande 19. května 2012, 0:39:13

(hodnocení celkem: 5 | počet: 1 x | tvé hodnocení: ) Hodnotit další >>

 
Pro vložení odpovědi se musíš přihlásit a nebo zaregistrovat zde.Přihlásit pomocí facebooku
             

 

Odpovědi (2), počet zhlédnutí 6716

Avatar
Level 1

Čau, jako holka ti můžu poradit možná trochu víc než kluk. Tak zaprvé: NIKDY jí to nepiš! Tím ss akorát ztrapníš! Jestli se považuješ za chlapa, tak jí to řekni mezi 4 očima. Zadruhé: Předtím, než jí to řekneš, se navzájem musíte hodně znát, musíš toho o ní hodně vědět - zkus to třeba přes její kamarádky (např. co ráda dělá, kam často chodí a tam se spolu můžete potkat, "náhodou" samozřejmě). Zatřetí: Kdyby náhodou byla ten typ, co moc nikam nechodí, psal jsi, že spolu chodíte do školy. Jestli pro tebe fakt hodně znamená, zhorši se v nějakém předmětu, který jí jde a popros jí o doučování. Začtvrté: Je tu taky možnost "nehody". O přestávce na ní vylij pití, nebo na ní v jídelně vyklop oběd (je to docela riskantní - může se naštvat!) a potom jí přemlouvej, abys jí mohl koupit nový tričko, nebo jí alespoň tohle vyprat, doprovoď jí třeba i domů, aby se tam převlékla a tobě to tričko dala vyprat. Zapáté: Nebo poslední možností je ztrapnit sebe. Vyvěs na třídní nástěnku nápis: Miluji tě, ..její jméno.. ; nebo popros ředitele, abys to mohl říct do rozhlasu. Podle mě jí tím totálně dojmeš (na mě by to zapůsobilo ;)!

 

Karolinka210 3. června 2012, 18:04:22
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 1

Kámo, bohužel ti neporadim, ale z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že i když nebude lásku opětovat, neznamená to, že nebudete dál kamarádi. Mám kamarádku, kterou miluju, ale ona mě ne. Poté co jsem jí vyznal lásku, mě odmítla. Přesto se vídáme každý den ve škole a jsme v pohodě, normálně se bavíme a ona se mi svěřuje jak nejlepšímu kámošovi. Jedinej prblém je, že mám dny kdy jí nenávidim a dny kdy jí zase chci, i přes to že jsem smířenej s tim že ona mě nechce. V těch dnech kdy k ní cítim nenávist jsem na ní hnusnej a nezvládám to ovládat, vždycky jí něco řeknu a pak bych si dal nejradši přes hubu jak jsem na ní hnusnej. Ale rozhodně není pravda že potom, jak jsi psal, budete kamarádi, kteří k sobě nepromluví.
Můžu ti jen poradit, abys byl sám sebou a zkrátka řekl to co cítíš. Vždyť se nemůže stát nic horšího než že tě odmítne. Život jde přeci dál a časem bys to překonal. Mě když odmítla, začal jsem si psát s jinejma holkama, abych zapomněl a docela to pomohlo. ;-)

 

Jens155 25. května 2012, 18:36:44
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 


Poslední tři otázky v kategorii Rande

Ahoj chtěla bych se vás zeptat Co mám dělat když kluk kterého miluji se mi vyhýbá co mám dělat?

(odeslaná do kategorie Rande 7. ledna 2019, 15:30:01 | počet odpovědí: 1)


Jak říct klukovi že ho miluju,když se stydím???

(odeslaná do kategorie Rande 8. dubna 2014, 14:46:58 | počet odpovědí: 1)


Přiznání Lásky ...

(odeslaná do kategorie Rande 17. října 2013, 21:26:05 | počet odpovědí: 2)