Ptejse.cz - Logo Máš otázku? Ptej se! Znáš odpověď? Odpověz!

Položení otázky

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se!

znaků zbývá

Přihlášení

  Zapoměl(a) jsi login nebo heslo?
Login:
Heslo:
Pamatovat si přihlašovací údaje
Přihlásit pomocí facebooku  

TOP 10 uživatelé

50232
28697
26094
24536
24105
22653
20313
19152
15944
12565

VíceRSS kanály       rss

Sleduj nové otazky

Sleduj náš blog

Add to Google

Přidej na Seznam

Avatar
Level 2

vyhýbá se mi, uhání ho jeho holka nebo v tom má prsty jeho kámoš???

Jsem v osmé třídě a strašně miluju kámoše z rozpadlý party. Mě zase miluje jeho nejlepší kámoš. Je to pár let zpátky, ale on řekl, že se mnou by klidně chodil, ale nějak mi to nešlo (tahle věta mi uvízla v hlavě a ani nevím proč) chci ho už asi 3 možná 4 roky ale poslední dobou už je to se mnou hrozný, nevšímám si kamrádek, koukám na jeho fotky (každý den). Řekla jsem to jen dvoum nejlepším kamarádkám, ketré mi ale moc nepomohou, protože už asi rok chodí s jednou holkou na kterou musím vždy hrát, že se s ní bavím a jak jim to spolu sluší :( abych se neprozradila, ale ona mě zřejmě moc nemusí. Než s ní chodil nedělalo mi problém s ním flirtovat, ale teď?! teď mám co dělat abych nezrudla, když se ptám jak se má a jak mu dopadla písemka... Dokonce už jsem se odhodlala ho pozvat ven s jeho kámošema, samozřejmě i s tím co mě miluje, ale já už mu do očí řekla, že ho nechci, ale vždycky, když pak pro mě přijdou, můj idol chybí, že nešel a pak ho potkáme s jeho holkou. Jo povídáme si, koukáme na sebe takovým tím pohledem o hodinu, ale nevím co dělám špatně?? Proč se mnou ven nechodí???Odesláno uživatelem PrINcESs
Do kategorie Přátelé 8. března 2009, 1:10:34

(hodnocení celkem: 3,3 | počet: 3 x | tvé hodnocení: ) Hodnotit další >>

 
Pro vložení odpovědi se musíš přihlásit a nebo zaregistrovat zde.Přihlásit pomocí facebooku
             

Nejlepší odpověď:

Avatar
Level 7

Milá PrINcESs,

na tohle, ač se to zdá složité, je snadná odpověď. Ne, nevyhýbá se Ti a nemůže za to ani jeho holka ani kámoš, ale váš věk. Tuším, že všem zúčasněným je tak cca 14 - 15 let, maximálně o nějaký ten měsíc víc, že. Vím, že to vyzní "blbě" a možná si budeš myslet, že jsem divná, ale ve Vašem věku se u většny lidí dá sotva mluvit o "lásce", ještě ani zdaleka nevíte, co to je. Spíš si na to "hrajete" a učíte se tomu.Na skutečný vztah máte všichni nějakých 5 - 15 let čas minimálně -někdo je toho schopný dříve, někdo později, někdo bohužel vůbec. To, co cítíš (je to s Tebou hrozný, nutí Tě to koukat na fotky a jsi v rozpacích, když ho vidíš), jsou v podstatě reakce na hormóny - tedy spíš jeden konkrétní, který to způsobuje, ale není to vztah jako takový.
Co děláš špatně? V podstatě nic zásadního, protože se řídíš instinktem. Na druhou stranu je hloupost chtít, aby s Tebou chodil kluk, který má holku (to bude hloupost ostatně i v budoucnu). Pokud by tu někdo někoho uháněl, byla bys to Ty.
No, a ven s Tebou nechodí, protože asi chodí s ní. Aby to bylo kamarádství mezi Vámi třemi, to záleží nejen na Tobě, ale i na tom, jestli oni oba chtějí.
No a co s tím? Zkus ho hodit za hlavu, nepůjde to snadno ani ze dne na den, ale časem se Ti to podaří )řekni si třeba, že máš ještě spoustu času) a zkus se vypovídat někomu staršímu - mámě, babičce, tetě, starší kamarádce, nebo tátovi - někomu komu důvěřuješ

 

Hebrey 8. března 2009, 11:58:24
Ohodnoť Pozitivni (3) Negativní (0)

 

 

Odpovědi (3), počet zhlédnutí 2376

Avatar
Level 7

vlastní zkušenost:
milovala sem kluka už asi od sedmé třídy, neodmítal pozvání ven, ale na druhou stranu nijak moji společnost nikdy nevyhledával. Prostě mě bral jen jako kamarádku. Musela jsem to pochopit, sám přítelkyni měl, a to mi občas bylo proti srsti, protože přítelkyně byla o několik mnoho let starší a měla děti... Ale nic sem s tím nikdy nadělat nemohla.

Tvůj idol se ti nevyhýbá, ale pochop.. má svou přítelkyni, a věnuje se jí, tak jako kdyby byl s tebou by se věnoval tobě...

A co se týče toho červenání se... :) já to mám taky :) tedy, co je teď sám, a já mám přítele tak je to v pohodě :) spraví se to neboj. A krom toho, někdy je věrné přátelství mnohem lepší než vztah... :)

 

Gollumek.88 8. března 2009, 16:27:27
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 6

A nebo je radši se svojí holkou, kterou miluje nežli se svojí kamarádkou...:)

Ale teť by si se radši měla zabývat školou zachvilkou budeš dělat přijímačky.

A věř mi, že kluků ještě bude až dost :)

 

Uživatel doplnil odpověď:


8. března 2009, 12:56:39

Hebrey :) Palec UP takhle vystihnout bych to asi nedokázal :)

 

Houmr 8. března 2009, 10:47:08
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 


Poslední tři otázky v kategorii Přátelé

Ve škole je jeden kluk který je hrozně fajn ale já nevím jak se s ním skamarádit...Prosím poraďte mi

(odeslaná do kategorie Přátelé 22. srpna 2015, 0:10:51 | počet odpovědí: 2)


hledám kluka 13-14 let ale nesmí mu vadit silnější postava je mi jedno jak by vypadal

(odeslaná do kategorie Přátelé 31. března 2015, 16:09:47 | počet odpovědí: 1)


Miluji Jedinho kluka strasne moc

(odeslaná do kategorie Přátelé 10. září 2014, 1:11:59 | počet odpovědí: 1)