Ptejse.cz - Logo Máš otázku? Ptej se! Znáš odpověď? Odpověz!

Položení otázky

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se!

znaků zbývá

Přihlášení

  Zapoměl(a) jsi login nebo heslo?
Login:
Heslo:
Pamatovat si přihlašovací údaje
Přihlásit pomocí facebooku  

TOP 10 uživatelé

50232
28697
26094
24536
24105
22212
20313
19152
15944
12565

VíceRSS kanály       rss

Sleduj nové otazky

Sleduj náš blog

Add to Google

Přidej na Seznam

Avatar
Level 1

postup na gelové nehty

ahojky potřebovala bych postup gelových nehtů.jsem začatečnice.a chtěla bych si začít dělat sama gel.nehty.tak že by se mi hodilo kdyby se někdo našel a napsal mi postup bod po bodu, jak mám začít a jaký gel bych měla použit, protože vím že jsou gely různe a jelikoš to mu tolik nerozumím tak bych uvítala radu.já na gelovky chodim a vím,že každy využivá jinou techniku.ale nevím která je ta správna.a hlavně ty gely které mám začít používat.tak budu ráda,když se někdo najde a napíšemi.předem děkuji nikolOdesláno uživatelem Gelové nehty-začatečníce
Do kategorie Nehty 21. května 2009, 21:24:00

(hodnocení celkem: 2 | počet: 1 x | tvé hodnocení: ) Hodnotit další >>

 
Pro vložení odpovědi se musíš přihlásit a nebo zaregistrovat zde.Přihlásit pomocí facebooku
             

 

Odpovědi (6), počet zhlédnutí 4607

Avatar
Level 7

takže otázky tu již padly a to:

http://tinyurl.com/o76lhd
http://tinyurl.com/qe3xuf
http://tinyurl.com/polks2

tak si vyber...

 

Gollumek.88 22. května 2009, 18:45:19
Ohodnoť Pozitivni (1) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 1

Ahoj, návod je popsaný třeba tady http://www.nehtyshop.cz/cms.php?page_id=1 nebo video http://www.youtube.com. Stačí napsat jak na gelové nehty. Nebo ti poradí holky na dama.cz

 

Ivana33 3. března 2013, 14:09:34
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 1

Ahojky, mrkni na můj web http://www.egelovenehty.cz

jsou tam rady pro začátečníky i s fotogalerií:)

 

Sherryll 29. října 2009, 15:14:05
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 1

1. Nejprve je nutné nehty důkladně, ale to neznamená moc, zbrousit pilníkem který je určený na gelové nehty, já používám banán hrubost 100. Omyté a osušené nehty začnu pilovat hezky jemnými kroužky kolem nehtového lůžka co nejvíc do kraje, abych odstranila i jemnou kůžičku která tam může být, ale nic násilím, jen natolik, aby bylo na nehtu vidět že není lesklý a hladný. Dávám pozor, aby broušení nebylo na jednom místě moc dlouho, protože by došlo k poškození a až probroušení vašeho vlastního nehtu! Prostě celý nehet zmatníme, aby na něm nebylo nikde vidět lesklé ani hladké místo.
2. Nyní použiji stírač gelového výpotku, aby na nich nezůstal prach z broušení. Nepoužívám již žádný pilník a pokračuji.
3. Následuje primer, nebo jeho náhražka, která podporuje přilnutí přírodního nehtu s gelem.Tato vodička se nanese na celý nehet a vidíte jak se vsakuje do nehtu. Po zaschnutí můžeme pokračovat dál.
4. Začínám nanášení gelu a to v mém případě podkladového. Rovným štětcem č.4 nanesu slabší, ale ne moc slabou vrstvu gelu na nehty tak, aby se nedotýkal kůžičky. Při odrostu to vypadá lépe a odtržením gelu od kůžičky by se mohla porušit vrstva gelu, který by se mohl začít odchlipovat. Když je gel hezky na nehtu, vložím ruku do tak zvané pekárny :o) gel se vytvrdí a na povrchu zůstane jen výpotek, to je tekutina, která se oddělí od gelu.Po uplynulé době, já nechávám 4 minuty, se ruka vyndá a setře se výpotek vodičkou určenou na stírání gelu, doporučuje se každý nehet zvlášť, já podkladový gel dělám na celou ruku najednou, tak použiji dva útržky buničiny na každou ruku.Musím ještě poznamenat, že před nanesením každí další vrstvy se většinou předchozí vrstva gelu zbrousí jemným hranolkem-pilníčkem, ale já používá gel u kterího to není zapotřebí, tak se pokuste od výrobce či dodavatele na tuto informaci poptat :o)
5. Nyní můžete pokračovat tvořícím - tvarovací gelem, stačí slabší vrstva, postup je stejný jako u podkladového, jen dělám nehty : prsteníček, malíček - vytvrdit a prostředníček ukazovák - vytvrdit a nakonec palec vytvrdit. Vytvrzuji 4 minuty.Opět stíráme po vytvrzení výpotek, aby nehty nebyly lepkavé.Když ho nanáším, snažím se překrýt podkladový gel, aby nikde nezůstal vidět.
6. Následují bílé špičky.Tento gel nanáším šikmým štětcem č.4.Dávám dvě slabší vrstvičky vypadá to lépe, jedna vrstva se může stéct a je to flekaté. Ta druhá to vždy hezky vyrovná.Vytvrzuji každou vrstvu 4 minuty. A nehty dělám po dvou jako u tvořicího gelu. Opět stíráme výpotek gelu, jinak je špička lepkavá.
7. Nyní si dělám poslední vrstvu gelu a to z tvořícího - tvarovacího gelu. Na této vrstvě si dám hodně záležet, je silnější a musí se hezky vytvarovat na nehet, aby z bočního pohledu byl gel hezky rovný, bez propadlého místa a z předního pohledu hezky na obou stranách stejně silný. Domnívám se, že tohle je ten C oblouk, nikde jsem se nedočetla co to vlastně je, jen že na něm záleží :o))). Pokud máte hezky gel stejnoměrně nanesený, můžete dát vytvrdit. Nehty dělám po dvou, aby mi gel nestekl k jedné straně! Po vytvrzení setřít výpotek a je hotovo :o) Hlídejte si u této vrstvy hezký tvar gelu jak ho nanesete.Myslím tím i šířku, aby měl hezký tvar. Pozor na nanášení gelu na špičce, při této vrstvě hezky objeďte štětcem kraj kolem bílého gelu, aby se vám hezky pokryl celý bílý gel na špičce.Občas si v této fázi upravím špičky pilníkem, ale už nepiluji nic na stranách, jen kolem špiček!
8. Během všech operací se nedotýkejte hotových nehtů, jinak je musíte setřít, aby na nich nezůstala mastnota z rukou nebo jiná nečistota. Pozor i na chloupky z buničiny.
9. Teď už můžete zdobit lakem, nebo do poslední vrstvy gelu vložte různé kamínkové ozdobičky :o)

 

denisa 22. května 2009, 12:05:10
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 6

Zkus zadat do vyhledávače tady na stránkách "Gelové nehty"... :)

 

Houmr 22. května 2009, 6:46:14
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (0)

komentáře
 
Avatar
Level 6

OMFG to jsi snad děláte pr... ne? To neumíš použít takovej rámeček vyplněný žlutou barvou a v tom rámečku napsáno Najdi odpověď tam zadáš Gelové nehty a vyjedou ti ozázky, které tu na to už padli tolikrát že se sám divím. BTW a ještě ten tvuj NICK no to je děsný :-F
Dávám SPAM používej HLEDEJ!!!!!

 

Maverik 22. května 2009, 13:50:00
Ohodnoť Pozitivni (0) Negativní (1)

komentáře
 


Poslední tři otázky v kategorii Nehty

co dělat když je doma nuda

(odeslaná do kategorie Nehty 8. května 2014, 13:42:08 | počet odpovědí: 4)


Gelové nebo akrylové nehty?

(odeslaná do kategorie Nehty 30. září 2013, 23:15:01 | počet odpovědí: 1)


Kupovali jste někdy pomůcky na http://www.rajnehtu.cz/

(odeslaná do kategorie Nehty 30. září 2013, 23:12:37 | počet odpovědí: 0)