Ptejse.cz - Logo Máš otázku? Ptej se! Znáš odpověď? Odpověz!

Položení otázky

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se!

znaků zbývá

Přihlášení

  Zapoměl(a) jsi login nebo heslo?
Login:
Heslo:
Pamatovat si přihlašovací údaje
Přihlásit pomocí facebooku  

TOP 10 uživatelé

50232
28697
26094
24536
24105
22653
20313
19152
15944
12565

VíceRSS kanály       rss

Sleduj nové otazky

Sleduj náš blog

Add to Google

Přidej na Seznam

Vyhrajte v soutěži o notebook ASUS EEE PC !!! (UKONČENO)Soutěž o notebook Asus EEE PC má již má svého výherce!
I druhá soutěž serveru Ptejse.cz, která byla vyhlášena počátkem září má již svého výherce. Do soutěže o přenosný počítač se v jejím průběhu kvalifikovalo 32 uživatelů. I díky mnohem těžším podmínkám (které byly často terčem kritiky a za ní děkujeme) byla účast v soutěži nižší než jsme čekali (zato pro nás ponaučením). Přesto jsme dospěli k názoru neměnit daná pravidla v průběhu soutěže a dodrželi jsme uvedená kritéria. Největší pravděpodobnost výhry měli díky vysokému počtu populárních otázek: Stanli, kliknisem, miko, voj99, wM a lukaash. Náhodným výběrem a po zohlednění pravděpodobností (opakovaným začleněním uživatelů, kteří měli více než jednu kvalifikovanou otázku) byl výhercem vybrán uživatel "artem."
Výherci moc gratulujeme, v případě že dojde k osobnímu předání výhry a po svolení uživatele bychom Vám na našem blogu přinesli fotografie šťastného výherce.
Všem účastníkům děkujeme a zachovejte nám přízeň.

Tvůj
Tým Ptejse.cz!Kamarádi, se spuštěním nové verze serveru Ptejse.cz si vám všem dovolujeme nadělit ještě jeden dárek: s trochou štěstí a umu můžete nyní vyhrát jedinečný přenosný počítač Asus Eee 4G.

Popis výhry:


Převratné ultramobilní zařízení pro každodenní použití, které s sebou můžete vzít do školy, práce nebo na dovolenou. Jistě Vás osloví velmi příznivou cenou, která ho řadí mezi nejlevnější zařízení na trhu. Celý mininotebook je vyroben z kvalitních a velmi odolných materiálů, aby obstál v náročných podmínkách každodenního používání. Srdcem je nízkonapěťový procesor Intel Celeron, který svými parametry bohatě dostačuje pro použití v běžných aplikacích.

Pro ukládání dat je připraven supermoderní SSD disk, který má nízkou spotřebu a navíc zvyšuje celkovou odolnost notebooku proti otřesům. Mininotebook nabízí široké možnosti připojení, včetně wifi. V základní výbavě kromě jiného najdete čtečku paměťových karet a webkameru. Notebook klade důraz na využití při práci v terénu, nízká hmotnost a dlouhá výdrž baterie je proto samozřejmostí.

ASUS eee PC greenASUS eee PC 2


1x Notebook ASUS EEE PC 4G/ C-M ULV 353/ 7" WVGA/ 512MB/ 4GB SSD/ WF/ CAM/ Xandros Linux CZ


Pravidla:

Soutěž probíhá od: 8.9.2008 do: 30.10.2008

Do soutěže bude automaticky zařazen každý uřivatel, který v průběhu trvání soutěže:
- dosáhne na Level 2
- položí otázku která se stane populární (počet shlédnutí 300 a více)
- tato otázka bude mít 10 a více odpovědí

Pokud splníš všechny 3 uvedené podmínky, zařadíme tě do slosování o hlavní cenu. Svou možnost vyhrát můžeš navíc zvýšit tím, že počet otázek splňující uvedené podmínky budeš mít více.

Pořadatel:

Ptejse
Email: info@ptejse.cz
WWW: http://www.ptejse.czVyhrajte v soutěži o mobilní telefon Apple iPhone !!! (UKONČENO)Soutěž o mobilní telefon iPhone již má svého výherce!
Soutěž, kterou server Ptejse.cz vyhlásil ku příležitosti svého spuštění má již svého výherce. Do soutěže o mobilní telefon iPhone se k 30.8.2008 kvalifikovalo celkem 46 uživatelů ze kterých byl vylosován uživatel "zuzka" !
Moc gratulujeme.Vážení přátelé a kamarádi, u příležitosti spuštění portálu ptejse.cz jsme pro tebe připravili exkluzivní soutěž o známý mobilní telefon Apple iPhone! Odpovídej na otázky a sbírej body, měj potřebný kousek štěstí při losování a získejte od Ptejse tento jedinečný telefon.
Bližší informace o Apple iPhone naleznete na stránkách našeho spřáteleného webu www.iphone.cz.

Ceny:

Apple iphoneApple iPhone 2


1x Apple iPhone


Pravidla:

Soutěž probíhá od: 1.4.2008 do: 30.8.2008

Uživatelé, kteří k 30.8.2008 přesáhnou hranici 3001 bodů budou automaticky zařazeni do slosování o hlavní výhru. Vítěz mobilního telefonu bude zveřejněný v informačním boxu na hlavní stránce.

Pořadatel:

Ptejse
Email: info@ptejse.cz
WWW: http://www.ptejse.cz